Neděle 17. leden 2021
Svátek má Drahoslav

Ústí nad Labem - V pátek 18. září v odpoledních hodinách, byla operačním střediskem městské policie vyslána hlídka strážníků do ulice Masarykova, a to z důvodu telefonického oznámení od neznámého občana, který operátorovi sdělil, že u místních garáží v okolí parovodu se nachází dvě osoby, které si aplikují do žíly drogu.

Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že se jedná o dvě děvčata, která se po spatření přijíždějícího vozidla městské policie daly před nimi na útěk. Obě dívky však neutekly daleko, protože strážníci je po malé chvíli dostihli a poté zadrželi.

Šetřením bylo zjištěno, že se jedná o děvčata, o které má velký zájem i Policie ČR, a která po obou zadržených vyhlásila celostátní pátrání. Jednalo se o dívku, která utekla z diagnostického ústavu a druhé děvče se pro změnu snažilo vyhnout nástupu výkonu trestu odnětí svobody. Obě zmiňované byly strážníky předány příslušnému útvaru Policie ČR.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací