Pondělí 25. květen 2020
Svátek má Viola

Krásnobřezenští policisté ve spolupráci s kriminalisty objasnili případ vloupání do rodinného domu v ulici Růžová v lokalitě Krásného Března. V současné době již obviněný 24letý muž dne 30.3. kolem půl druhé ráno nejprve vnikl do neuzamčeného vozidla stojícího před domem.

Vozidlo prohledal, ale nic neodcizil. Následně se vloupal do rodinného domu, kde prohledal vstupní místnost a odcizil sportovní boty, peněženku s doklady a platebními kartami. S odcizenými botami odešel o několik domů dál, kde nezajištěnými vstupními dveřmi vnikl do předsíně. Tu prohledal a vzhledem k tomu, že na místě našel boty, které se mu líbily víc než boty z předešlého domu, tak si odcizené boty sundal a odešel s novými. Dále odcizil rovněž platební karty. Na odcizené platební karty provedl několik výběrů v řádech stovek korun.

"Škoda, kterou způsobil se pohybuje kolem 3 tisíc korun. V minulosti byl obviněný za obdobnou trestnou činnost již potrestán. V současné době mu vzhledem k tomu, že trestnou činnost spáchal v době vyhlášeného nouzového stavu, hrozí trest odnětí svobody až do výše 8 let," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací