Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek má Oldřiška

Ústí nad Labem - V pátek 28. února v 10.10 hodin bylo operačním střediskem městské policie přijato telefonní oznámení od oznamovatelky, která operátorovi nahlásila, že v ulici Masarykova, naproti Městskému stadionu nalezla malé, asi tříleté děvčátko.

Holčička na sobě měla pouze noční košilku a nikde v okolí se nenacházeli ani rodiče, ani nikdo, kdo by ji měl v té době na starost. Hlídka strážníků okamžitě vyrazila na místo oznámení, kde na strážníky čekala oznamovatelka i s dítětem. Jeden ze strážníků holčičku zabalil do svetru a uložil ji do služebního vozidla, aby se dítě zahřálo a neprochladlo.

2802holcickakz2

Foto: MP Ústí nad Labem

Strážníci se snažili zjistit, jak se holčička jmenuje a kde bydlí, ale to se jim díky věku dítěte nepodařilo zjistit. Vzhledem k tomu, že se k dítěti nikdo nepřihlásil a ani ji v okolí nikdo nepostrádal, byla dívenka hlídkou převezena na Magistrát města Ústí nad Labem na odbor sociálně právní ochrany dětí, kde pátrání po rodičích dítěte pokračovalo.

Po necelé hodině byla operačním střediskem Policie ČR předána strážníkům informace, že hlídka obvodního oddělení Policie ČR - Všebořice už má zjištěnu matku, která potvrdila, že se jí holčička ztratila. Po těchto zjištěních byla dívenka předána matce.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací