Čtvrtek 9. červenec 2020
Svátek má Drahoslava

Ústí nad Labem - Městskému obvodu Neštěmice se podařilo uspět v odvolacím řízení u Krajského soudu v Ústí nad Labem v dlouhodobém sporu se společností DONOR v.o.s.

Spory se společností DONOR a Městského obvodu Neštěmice sahají až do roku 2002 a týkají se „zmařených investic“ DONORU v Městském obvodu a následně vzniklých škod. Ve všech předchozích soudních sporech rozhodly soudy ve prospěch společnosti DONOR.

Teprve v případu žaloby DONORU na MO ve věci náhrady škody 1 450 000 Kč s příslušenstvím (spor se vede od roku 2011) rozhodl Okresní soud dne 21. února 2019 ve prospěch Městského obvodu a žalobu protistrany v celém rozsahu zamítl. Následně se společnost DONOR proti rozsudku odvolala ke Krajském soudu v Ústí nad Labem. Krajský soud však v těchto dnech rozsudek Okresního soudu potvrdil a odvolání protistrany zamítl.

Je to po dlouhé řadě proher velký úspěch Městského obvodu Neštěmice, který dává naději na úspěch i v případných dalších sporech, který proti MO společnost DONOR povede v budoucnu.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací