Sobota 23. leden 2021
Svátek má Zdeněk

Ústí nad Labem - Tento týden proběhla v městské části Skřivánek preventivně bezpečnostní akce, zaměřená na čistotu veřejných prostranství, špatné parkování a na lidi bez domova, kteří si svá provizorní bydlení staví neoprávněně u veřejně prospěšných zařízení, kde hrozí jejich poničení.

Akci odstartovalo nařízení primátora města Petra Nedvědického, kterému se o situaci v této lokalitě zmínili občané během dne otevřených dveří. „Občané za mnou chodí s mnoha podněty, připadá mi důležité na ně reagovat a řešit je,“ okomentoval primátor Nedvědický.

3101mpulkz2

Foto: MP Ústí nad Labem

Řešeno bylo dvacet pět přestupků v dopravě, čtrnáct přestupků, které způsobily osoby bez domova a které svým jednáním porušovaly zákon tím, že přehrabovaly kontejnery na domovní odpad a na zemi po sobě zanechávaly značný nepořádek nebo nocovaly neoprávněně na veřejných prostranstvích a nebo v místech, kde to zákonné normy zakazují. V jednom případě strážníci museli hasit začínající požár odpadkového koše, který začal hořet zřejmě od odhozeného nedopalku cigarety. Tyto akce budou pokračovat i nadále.

3101mpulkz3

Foto: MP Ústí nad Labem

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací