Středa 26. únor 2020
Svátek má Dorota

Ústí nad Labem – Video s policejním zatýkáním v Londýnské ulici obletělo o víkendu sociální síť na Ústecku. Důvodem byla zběsilá jízda jednačtyřicetiletého řidiče v centru Ústí.

Vše začalo v sobotu 25. ledna odpoledne ve Štefánikově ulici, když chtěla policejní hlídka provést silniční kontrolu stříbrného fordu s německou registrační značkou. Pirát silnic na pokyn nereagoval a začal ujíždět. „Během své jízdy ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu,“ uvedla mluvčí krajské policie Veronika Hyšplerová.

Honička s policisty skončila až v Londýnské ulici, kde ujíždějící muž naboural několik aut a zranil jednoho s policistů. Po nezbytných úkonech strážci zákona zjistili, že pirát silnic měl důvod se s nimi nesetkat. Za volant usedl i přes vyslovený zákaz řízení. „Provedená dechová zkouška na alkohol byla negativní. Muž odmítl test na drogy z krve a moči. V současné době je podezřelý z trestných činů - obecného ohrožení a maření úředního rozhodnutí. Zranění policisty zůstává stále v šetření. Policejní komisař podal na podezřelého jednačtyřicetiletého muže návrh na vzetí do vazby,“ doplnila Veronika Hyšplerová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací