Pátek 25. září 2020
Svátek má Zlata

Ústí nad Labem - Příslušnice Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje Iva Karafiátová a příslušník Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Adam Fuksa, hlavní autoři projektu Hasiči pro školy, obdrželi medaili III. Stupně za zásluhy o rozvoj Vyšší policejní a střední policejní školy Ministerstva vnitra v Praze.

Jsou historicky prvními příslušníky Hasičského záchranného sboru České republiky, kteří toto ocenění dostali. Oceněni byli mimo jiné za zavádění moderních metod do výuky problematik Ochrany člověka za běžných rizik a za dlouhodobou spolupráci se školou. Slavnostní vyhodnocení se uskutečnilo 12. prosince 2019 na Vyšší policejní a střední policejní škole Ministerstva vnitra v Praze.

Hasiči pro školy jsou výukovým materiálem pro 2. stupeň základních škol v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva. Materiál je realizován v rozsahu 20 výukových hodin na čtyři ročníky. Jedná se o interaktivní prezentace doplněné videem, fotografiemi a grafikou, pracovní listy pro děti a metodickou příručkou pro učitele. Celý projekt je realizován za finanční podpory Ústeckého kraje.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací