Pátek 25. září 2020
Svátek má Zlata

Ústí nad Labem - Ve městě bude v první polovině příštího roku probíhat několik velkoplošných oprav komunikací. Radní k tomu schválili příslušné dokumenty.

Rada města vyhlásila veřejnou zakázku Vyhlášení veřejné zakázky Rooseveltova – velkoplošná oprava komunikace s předpokládanou hodnotou 5 900 000 Kč bez DPH. Opravovat se bude při zachování provozu trolejbusových linek. Hotovo má být do 30. června 2020. Vyhlášena byla také zakázka na velkoplošnou opravu parkoviště v ulici Meruňková s předpokládanou hodnotou ve výši 1 500 000 Kč bez DPH. Předmětem je velkoplošná oprava živičných vrstev vozovky na parkovišti v ulici Meruňková. Doba plnění je od 1. dubna 2020 do 15. května 2020.

Radní zároveň rozhodli o výběru dodavatele na zakázku Malátova - velkoplošná oprava vozovky. Na základě doporučení hodnotící komise byla zakázka přidělena zájemci, který se umístil na prvním místě ve výběrovém řízení, tj. společnosti STRABAG. Nabídková cena je 2 938 400 Kč bez DPH. Předmětem této veřejné zakázky je realizace velkoplošné opravy živičných vrstev vozovky v ulici Malátova v úseku Hoření – Stříbrnická.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací