Neděle 24. leden 2021
Svátek má Milena

Ústecko - V pátek 6. prosince se ústečtí policisté v rámci dopravně bezpečnostní akce primárně zaměřili na kontrolu chodců v silničním provozu.

Kontrola byla zaměřena na dodržování pravidel uložených chodcům při přecházení a chůzi po pozemní komunikaci, kontrola dodržování zákazu požívání alkoholických nápojů a jiných návykových látek, kontrola dodržování vybraných ustanovení pravidel silničního provozu na určitém teritoriu, dodržování obecně platných ustanovení zákona č. 361/2000 Sb., o silničním provozu a ostatní úkoly dle zákona č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky. Rovněž se policisté v rámci akce zaměřili na pátrání po osobách, vozidlech a věcech.

"Policisté zkontrolovali 46 chodců, u kterých nezjistili žádné porušení pravidel. Dále zkontrolovali 3 cyklisty, kteří jeli po chodníku a 4 vozidla. Policisté všechny tyto případy na místě vyřešili blokovou pokutou," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací