Úterý 28. leden 2020
Svátek má Otýlie

Všebořice – S prosbou o pomoc při pátrání po muži s vytetovaným nápisem LOVE na prstech ruky se na veřejnost obrátili všebořičtí policisté. Hledaný se minulý týden v úterý kolem osmé hodiny večer v ulici Skorotická sešel se dvěma dívkami za účelem koupě mobilního telefonu IPhone 7+.

„Po předchozí domluvě prostřednictvím mailu se sešli na smluveném místě. Bohužel prodej nedopadl, tak jak si prodávající myslela, neboť ve chvíli, kdy měl muž telefon v ruce, tak vzal nohy na ramena a zmizel,“ uvedla mluvčí krajské policie Veronika Hyšplerová.

Dívky si ale i tak během této krátké chvíle, stačily muže prohlédnout a policistům muže s určitými detaily popsaly. „Jednalo se o muže cca 26 let nebo trošku staršího s lehce opálenou kůží. Vysoký byl zhruba 180 centimetrů, sportovní postavy a výraznějšími lícními kostmi. Na sobě měl upnuté černé kalhoty s červeným znakem na levém stehnu. Na hlavě měl kapuci nebo kšiltovku, aby zakryl vlasy. Oblečen byl v kožené černé bundě s šikmým zipem a kapsami po stranách. Důležitým znakem je tetování na pravé ruce. Na každém prstu úzkou linkou (jednotlivě po písmenku) vytetované slovo  L O V E . Další část tetování mu vylézala z pod bundy. Z výpovědi jedné z dívek měl muž i lehký tik do rtu nebo tváře,“ doplnila k popisu hledaného muže policejní mluvčí.

V případě, že jste muže z uvedeného popisu poznali, tak se prosím obraťte na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací