Čtvrtek 24. září 2020
Svátek má Jaromír

Větruše – Dominantu města Ústí nad Labem výletní zámeček Větruše rozzáří purpurová barva. Společnost Krajská zdravotní, pod kterou spadá ústecká nemocnice, se připojí ke k oslavám Světového dne předčasně narozených dětí, který připadá každoročně na 17. listopadu.

„Tento den je na celém světě věnován problematice předčasně narozených dětí a zároveň má za cíl podpořit a povzbudit všechny rodiče, kterým se narodilo nedonošené miminko. Symbolem Světového dne předčasně narozených dětí je purpurová barva,“ uvádí společnost Krajská zdravotní v tiskovém prohlášení.

Neonatologická klinika Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., je součástí jednoho z 12 perinatologických center v České republice. Spádová oblast zdravotnického pracoviště přesahuje hranice Ústeckého kraje a sahá až do kraje Libereckého.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací