Čtvrtek 9. červenec 2020
Svátek má Drahoslava

Ústí nad Labem - Ve středu 13. listopadu se uskutečnilo setkání strážníků ze skupiny prevence kriminality a dopravní výchovy Městské policie Ústí nad Labem s návštěvnicemi senior klubu v rodinném centru Slunečník. Pro seniory byla připravena přednáška s názvem „Jak chránit sami sebe“.

Z posluchaček se během přednášky staly velmi aktivní a zvídavé ženy, které svými osobními příběhy aktivně doplňovaly průběh přednášky. Sami pak strážníky upozorňovaly na časté chyby, kterých se dopouštějí hlavně ženy při nákupech v obchodních centrech, nebo při cestách v městské hromadné dopravě, kdy si dostatečně nehlídají své osobní věci.

Strážníci radili zúčastněným, jak chránit svůj domov a své peněženky před různými podvodnými prodejci a jaká nebezpeční jim hrozí, když do svého obydlí pustí neznámou osobu. Setkání se uskutečnilo v rámci preventivního projektu městské policie „Myslíme na Vás“, který je zaměřen na nejohroženější skupinu obyvatel, jako jsou právě senioři nebo handicapovaní občané.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací