Sobota 7. prosinec 2019
Svátek má Ambrož a Benjamín

Ústí nad Labem - V tzv. mezisídlištních plochách, na dětských hřištích a v parcích budou nadále seče probíhat standardním způsobem (5 - 10 cm). Mozaikové seče budou provedeny na dvou vytipovaných/vhodných lokalitách (okolí hřbitova), což znamená, že část pozemku bude posekána standardně a na části nebude seč provedena vůbec.

Při dalším intervalu seče bude zvolen obrácený postup. Na ostatních pozemcích bude městský obvod vycházet z aktuální situace, tedy vždy bude rozhodnuto na místě, zda je seč nutná a v jakém rozsahu.

V současné době jsou zadány seče v okolí cyklostezky a v lokalitě B (sídliště Kamenný vrch a okolí). Problematika stavu a údržby zeleně byla diskutována na společném setkání zástupců magistrátu a městských obvodů dne 17. 7. 2019 tak, aby byl v rámci města stanoven odpovídající jednotný postup. Za danou problematiku v rámci MO Střekov zodpovídá odbor péče o vzhled obce, investic a silničního hospodářství ÚMO Střekov.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací