Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek má Oldřiška

Ústí nad Labem - Fotbalový klub Ústí nad Labem bude mít nového majitele. Rozhodli o tom zastupitelé, kteří schválili prodej klubu. Důvodem prodeje je špatná finanční situace klubu, kterou město nemůže řešit z vlastních zdrojů. Nabídku na koupi klubu podal Jiří Hora z Bíliny, který získá 100 % akcií za 1 000 korun.

Podmínkou prodeje je mimo jiné posílení kapitálu společnosti, zajištění dostatku finančních prostředků na uhrazení případných ztrát v příštích letech, zajištění a pokračování spolupráce s FK Ústí nad Labem – mládež, zachování a plnění licenčních podmínek FAČR pro profesionální soutěže nebo převzetí veškerých platných smluvních vztahů a závazků.

Schválen byl také splátkový kalendář na úhrady částky 3,5 mil. Kč, kterou město zapůjčilo klubu. Roční splátka je stanovena na 500 000 korun a splatnost dluhu na sedm let.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací