Neděle 25. červenec 2021
Svátek má Jakub

Ústí nad Labem - Čtvrté setkání česko-německé Společné pracovní skupiny vytvořené v rámci podepsaného mezinárodního Ujednání o přeshraniční spolupráci zdravotnických záchranných služeb se uskutečnilo v úterý 21. května v Ústí nad Labem.

V rámci přeshraniční spolupráce zástupci Karlovarského, Ústeckého a Libereckého kraje, záchranných služeb těchto krajů, Ministerstva zdravotnictví ČR a představitelé Ministerstva vnitra Svobodného státu Sasko, Hlavního města Saska Drážďan, Města Zwickau a jednotlivých záchranných služeb ze Saska na svém společném jednání hodnotili plnění ujednání v roce 2018 s důrazem na přeshraniční zásahy posádek záchranných služeb na území druhého státu.

Jednání za Ústecký kraj zahájil Stanislav Rybák, náměstek hejtmana, který poděkoval záchranným službám obou zemí za významnou práci a poděkoval za dosavadní přátelskou spolupráci. Další setkání se na pozvání německých kolegu uskuteční příští rok.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací