Pondělí 25. říjen 2021
Svátek má Beáta

Ústí nad Labem – Nejvíce střetů museli v minulém týdnu řešit dopravní policisté na Ústecku. Dokazuje to zveřejněná statistika.

Mluvčí krajské policie Šárka Poláčková uvedla, že z celkového počtu 193 karambolů v Ústeckém kraji, řešili policisté v okrese krajského města 44 nehod. „V Děčíně dopravní hlídky vyjížděly k 28 střetům, v Chomutově 15, Litoměřicích 41, Lounech 17, Mostě 18 a v Teplicích 30 karambolům,“ doplnila ke statistice mluvčí.

Jeden člověk byl usmrcen na Litoměřicku. Těžce zraněni byli tři lidé a lehké zranění utrpělo sedmadvacet osob. Hmotná škoda byla odhadnuta na 8 446 000 korun. Nejčastější příčinou dopravních nehod byl v 82 případech nesprávný způsob jízdy. V 18 střetech svou roli sehrála nepřiměřená rychlost. Za 14 karamboly stálo nedání přednosti v jízdě a v jednom případě nesprávné předjíždění. Pod vlivem alkoholu bylo sedm účastníků střetů.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací