Středa 18. červenec 2018
Svátek má Drahomíra

Ústí nad Labem - Na fotbalovém stadionu v Ústí nad Labem se konal fotbalový svátek, když po fotbalové reprezentaci na stadionu přivítali také ženskou fotbalovou reprezentaci. Ta se v boji o kvalifikaci na mistrovství světa střetla s velmi dobrými Němkami a opravdu se bylo na co dívat.

Ženy trénuje velmi známý fotbalový trenér Karel Rada. Ihned v úvodu zápasu je dvakrát zachránila domácí gólmanka Votíková, která chytila dvě vyložené šance Německa. Ve druhém poločase, i přes veškerou snahu českých hráček o vynikající výkon, bohužel padl vlastní gól, který si připsala Bartoňová. Tím zápas také skončil, ale diváci i přes to nesmutnili a odcházeli ze stadionu s úsměvem na tváři a velkými pochvalami k národnímu družstvu žen za jejich podaný výkon.

Česká republika - Německo 0:1 (0:0)

BRANKY: 51. Bartoňová (vlastní)

Žluté karty: 17. Krejčiříková (CZE), 61. Sedláčková (CZE), 73. Kožárová (CZE) – 90+2. Huth (GER)

Česká republika - Votíková – Vyštejnová, Bertholdová, J. Sedláčková, Bartoňová – Svitková, Krejčiříková – Divišová (65. Cahynová), Nepokojová (78. Szewieczková) – Kožárová (87. Chlastáková), Voňková. Náhradníci: Vaníčková – N. Sedláčková, Dlasková, Cahynová, Kladrubská, Szewieczková, Chlastáková.

Trenér: Karel Rada.

Německo - Benkarth – Maier, Hendrich, Peter, Simon – Laudehr (61. Blässe), Marozsan, Demann, Däbritz (70. Dallmann) – Huth (90+3. Islacker), Kemme. Náhradníci: Weiß – Elsig, Islacker, Schüller, Blässe, Dallmann, Magull.

Trenér: Jones Steffi.

Rozhodčí: Huerta De Aza – Puente Pino, Castilla Mesa (všechny Španělsko); čtvrtá rozhodčí: Špindlerová (ČR); delegát: Ovedie Skogvang (Norsko); technický delegát: Albino (Portugalsko)

Diváci: 588

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací