Pondělí 25. červen 2018
Svátek má Ivan

Ústecký kraj - O víkendu zažije Most opět báječnou atmosféru prestižního podniku mistrovství Evropy závodních tahačů FIA European Truck Racing Championship. Špička evropských jezdců, mezi nimi i severočeský závodník Frankie Vojtíšek, se začne již v průběhu čtvrtka sjíždět na mostecký autodrom.

V pátek 1. září Mostem projede divácky oblíbená spanilá jízda tahačů, spojená s autogramiádou jezdců a kulturním programem. Časový harmonogram spanilé jízdy je v 16.45 hodin odjezd trucků z autodromu, v 17.05 hodin příjezd na 1. náměstí v Mostě, v 17.50 hodin odjezd trucků z náměstí zpět na autodrom. V sobotu 2. září od 8.45 do 18.05 hodin a v neděli 3. září od 8.30 do 17.35 hodin proběhnou na autodromu samotné závody.

Součástí programu podniku Czech Truck Prix bude i The Most Truck Festival. S akcemi pro všechny truckery, spediční, dopravní společnosti a milovníky kamionů, ale také s přehlídkou a spoustou zábavy pro širokou veřejnost.

Součástí víkendového programu bude i show kamionů, Monster Truck Show, kaskadérská show, autogramiáda jezdců ETRC, spanilá jízda historických vozů, RC modelů trucků, soutěže, například v páce, provazu, či ve valení pneumatiky. V sobotu jsou od 18.30 hodin připraveny koncerty skupin Schlak a Cumbal. Chybět nebudou ani krásné Grid Girls.

Dále se můžete těšit na spoustu stánků a prezentací spedicí a služeb, showroom prodejců kamionů či návěsů a nástaveb a spoustu dalšího.

Trucky jsou stříbrem

Czech Truck Prix 2017 patří do projektu „Rodinné stříbro“ Ústeckého kraje. Jedná se o projekt, který vznikl v zájmu udržení kontinuity a zachování nejvýznamnějších akcí celokrajského i nadregionálního významu, Ústecký kraj se na nich podílí poskytnutím finanční podpory, v některých případech i formou spolupořadatelství. Kraj má zájem identifikovat se s aktivitami uvedeného druhu a pomoci tak zachovat i dále předávat tradice.

Program závodního víkendu najdete zde.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací