Pondělí 25. červen 2018
Svátek má Ivan

Most - V sobotu 26. srpna se na dostihové dráze na mosteckém hipodromu pojede několik dostihů, z toho dva prestižní. Velká mostecká steeplechase a Velká letní cena Ústeckého kraje. Ta patří k takzvanému Rodinnému stříbru Ústeckého kraje, tedy tradičním a prestižním akcím.

Velká mostecká steeplechase bude atraktivní překážková podívaná s dotací 300 000 Kč na 4 500 metrů. Velká letní cena Ústeckého kraje bude rovinový dostih I. kategorie na 2 000 metrů o 135 000 Kč. Celkem se v sobotu pojede osm dostihů, ve kterých se představí česká dostihová špička.

Návštěvníci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program, představitele našeho města i kraje, celebrity, které budou předávat dostihové ceny a také na kulturní program, například na vystoupení Karlovarského symfonického orchestru.

Svojí účast potvrdil naší redakci také hudebník Felix Slováček, který by měl předávat jednu z cen. „Opět se moc těším na mostecký hipodrom, protože koně mám od malička rád. Lidé by měli na akce tohoto typu chodit a těšit se z tohoto úžasného sportu,“ uvedl Felix Slováček.

Pro děti budou připraveny projížďky na koních zdarma, skákací hrad, soutěže ve spolupráci s jednotkou sboru dobrovolných hasičů a další zábavný program.

Kyvadlová doprava bude zajištěna zdarma na trase OD Prior, První náměstí, ul. Čs. mládeže, konečná zastávka tramvaje číslo 4 a Hipodrom.

Velká letní cena Ústeckého kraje je jednou z mnoha akcí, které Ústecký kraj podporuje v rámci projektu Rodinné stříbro. Projekt vznikl v zájmu udržení kontinuity a zachování nejvýznamnějších akcí celokrajského i nadregionálního významu, Ústecký kraj se na nich podílí poskytnutím finanční podpory, v některých případech i formou spolupořadatelství. Kraj má zájem identifikovat se s aktivitami uvedeného druhu a pomoci tak zachovat i dále předávat tradice.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací