Pondělí 25. červen 2018
Svátek má Ivan

Račice - Do České republiky se po 59 letech vrací Mistrovství světa v rychlostní kanoistice. Na Labe aréně v Račicích se před domácím publikem předvedou Martin Fuksa, Josef Dostál a další kanoistická špička. Nenechte si to ujít od 23. do 27. srpna. Lístky jsou pořád ještě v prodeji!

Velký příliv sportovních příznivců do Račic a Štětí očekává v tomto týdnu také policie. V důsledku přílivu velkého počtu motorizovaných návštěvníků lze předpokládat zhoršenou plynulost dopravy ve Štětí. Řidičům, kteří budou v době sportovního klání Štětskem pouze projíždět, policie doporučuje, aby se vyhnuli přetíženým lokalitám. "Zároveň žádáme motorizované návštěvníky, aby dodržovali objízdné trasy a respektovali pokynů pořadatelů a policistů," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Zcela uzavřena bude obec Račice a Záluží a objízdné trasy budou značeny. Doporučujeme využít odstavných parkovišť ve Štětí u areálu podniku MONDI, odkud bude jezdit kyvadlová doprava.

Policisté budou v rámci bezpečnostního opatření dohlížet nejen na ochranu veřejného pořádku, ale také na bezpečnost a plynulost silničního provozu. Přímo ve sportovním areálu v Račicích bude mít navíc Policie ČR od pátku své stanoviště, kde bude občanům k dispozici v průběhu závodů. 

O možnostech dopravy více zde.

Vstupenky kupujte zde: www.canoeracice.com/vstupenky.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací