Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek má Oldřiška

Ústí nad Labem - Hráče Ústí nad Labem Blades čeká vrchol letošní sezóny. O možnost postupu do play off američtí fotbalisté z Ústí nad Labem sice přišli, touha vyhrávat ale zůstává. Přesvědčit se o tom mohou fanoušci už v neděli 26. května, kdy Blades poprvé v osmileté historii klubu vyběhnou na trávník Městského stadionu. V zápase, který začíná v 15:00 hodin, Blades vyzvou Brno Alligators.

Samotný program akce začne už o dvě hodiny dříve, první fanoušky začne rozehřívat DJ ve 13:00 hodin. Ve 14:45 hodin se diváci mohou těšit na vystoupení Aerobic clubu DDM Ústí nad Labem, který předvede choreografii s názvem Warrior.

V poločasové pauze diváky pobaví taneční skupina Avalanche, která se věnuje převážně tanečním stylům disco dance a disco show. Připravena bude také soutěž o hodnotné ceny. Pro výherce bude připraveno auto na víkend od Auto Anex, mobilní telefon Samsung A7 či dárková poukázka do hypermarketu Globus. Celým programem bude diváky doprovázet Ústecký sportovní Brass Band, hudební uskupení složené z hráčů Severočeského divadla, Severočeské filharmonie, pedagogů hudební konzervatoře v Teplicích a ZUŠ Evy Randové v Ústí nad Labem.

Diváci si budou moci vyzkoušet různé fotbalové aktivity, pro děti bude připraven velký skákací hrad. Chybět nebude ani stánek s Blades produkty.

U amerického fotbalu nesmí chybět poctivé burgery, o které se postará Tortuga Bay. Čerstvé bagety obstará Ta Baguetteria, která nabídne také italskou zmrzlinu a prosecco/wine bar. Praženou kávou prostor provoní Coffeeholics, MC ICE nabídne nejrůznější alko i nealko drinky.

Vstupenky budou na místě v prodeji za 50 korun, děti do šesti let mají vstup zdarma. Kdo zakoupí lístek v předprodeji, získá dvojnásobnou šanci na výhru v poločasové soutěži. Vstupenky lze v předprodeji zakoupit na adrese bit.ly/bladesnastadione, případně v TopPrinting ve žluté budově vedle Severočeského divadla, nebo v Tortuga Bay - Bar&Grill.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací