Sobota 17. srpen 2019
Svátek má Petra
Archivováno

Ústí nad Labem - ,,ČESKÝ POHÁR judistů v Ostravě byl pro naše závodníky oddílu judo Vyhlídka Ústí nad Labem velmi úspěšný, sice nevyhráli, ale vybojovali pěkná bronzová umístění. 90 oddílů z Polska, Ukrajiny, Slovenska a Čech, a na 600 mladých judistů a judistek se popralo o první body do ranking listu o postup na MČR.

 

Jiří Holub v hmotnosti do 46kg po prvním rychle vyhraném utkání prohrál další utkání s Němečkem ze Zlína, který vyhrál ČP. V opravách se zlepšeným přístupem se prosadil a vybojoval krásné třetí místo. Výborně se představil hlavně v neváze.

Michal Doležal se utkal v hmotnosti do 50kg, kde proběhlo vše jak přes kopírák Jirky. První utkání bylo velmi rychle vyhrané a v druhém narazil Michal na polského reprezentanta, který ho překvapil rychlým nástupem na wazari. Celé utkání byl Michal lepší, dotahoval vysoké vedení, ale to se mu nepodařilo. V opravách podal velmi dobrý bojovný výkon. O třetí místo nastoupil opět s polským reprezentantem. Ve velmi vyrovnaném utkání zabojoval, a v poslední vteřině hodil soupeře na juko a vyhrál bronzovou medaili. Medaili vydřel a o to je cennější. Trenéři byli velmi spokojení s výsledky, ale i předvedeným bojem svých svěřenců. "

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací