Pondělí 30. listopad 2020
Svátek má Ondřej

Postoloprty - Fandilo jí celé městečko. Na jejím facebooku se celý večer množily vzkazy plné podpory. Pro Postoloprty byla osmnáctiletá Denisa Czervoniaková jasnou favoritkou.

Denisa Czervoniaková bojovala ve čtvrtek v brněnském Boby Centru o titul královny krásy v soutězi Miss Czech Republic 2018. Galavečer mohli diváci sledovat v přímém přenosu na televizní stanici Óčko. Na vítězných příčkách se Denisa, bohužel, neumístila. Jeden úspěch ze soutěže si ale přece jen odnesla.

Dívka z malého městečka nedaleko Loun se probojovala až do samého finále a byla tak mezi desítkou nejkrásnějších dívek z celé republiky. Už to se dá považovat za obrovský úspěch! Podle mnohých měla velkou šanci na výhru. Korunku královny krásy si z Brna sice neodvezla, ale stala se vítězkou v kategorii Miss Talent. Moc gratulujeme!

V roce 2015 vyhrála Denisa celostátní soutěž Dívka roku ČR, kde obsadila i první místo jako Dívka talent. Tato půvabná a skromná dívenka z Postoloprt je členkou Postoloprtských mažoretek, s nimiž se probojovala dvakrát na mistrovství Evropy, kde v roce 2016 obsadila krásné druhé místo a v roce 2017 v Holandsku získala titul mistr Evropy.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací