Pondělí 25. červen 2018
Svátek má Ivan

Litoměřice - Do centra Litoměřic se na vinobraní každoročně sejde přibližně dvacet tisíc návštěvníků. Ani letos tomu nemá být jinak.

„Letošní litoměřické vinobraní se ponese ve velmi podobném duchu jako v letech předchozích. Pro oba dva dny máme připravený program na šesti pódiích, dále atrakce pro děti na parkovišti u Hvězdárny, zookoutek, nebo strašidelná sklepení,“ informuje ředitelka Městských kulturních zařízení Litoměřice Věra Kmoníčková. Přesto rok 2017 zaznamená několik novinek. Budou jimi přesuny.

„Jazzovo-swingová scéna, která měla léta místo na Dominikánském náměstí, se přestěhuje na hradní nádvoří a taneční hudba se z Kostelního náměstí přesune do atria za Kulturním a konferenčním centrem. Na Kostelním náměstí bude k poslechu a vinnému rozjímání tvořit kulisu příjemná poslechová hudba,“ doplnila Věra Kmoníčková.

Dopravní omezení spojená s vinobraním čekejte v ulicích Wintrova, Dlouhá, Novobranská a Lidická, a to 15. září od 18 hodin až do 17. září do 15 hodin. Držitelé parkovacích karet nebudou pak moci parkovat na svých místech od čtvrtka 14. září od 10 hodin do neděle 17. září do 15 hodin. V této době budou moci využívat parkoviště u soudu, u hradeb a na autobusovém nádraží.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací