Pondělí 25. červen 2018
Svátek má Ivan

Teplice - Skvělou show připravilo na konec prázdnin teplické obchodní centrum. V sobotu 2. září se k OC Galerie Teplice sjedou ti nejlepší sportovci ve freestyle BMX, skateboardu a freestyle koloběžce.

Exkluzivní minirampa pro freestyle vyroste před nákupním centrm. České i světové špičky v extrémních sportech vám předvedou to nejlepší ze svého umění. Součástí bude také doprovodný program v podobě soutěží a na závěr je nachystána autogramiáda jezdců. Těšit se můžete i na trojnásobného Mistra ČR ve freestyle BMX Erika Figara.

Pokud budete mít chuť si také něco vyzkoušet, budete si moci na místě zapůjčit sportovní vybavení, koloběžky, BMX kola a skateboardy, včetně chráničů, ti odvážní se můžou zúčastnit soutěže ve slalomu a rovnováze.

Celou akci bude moderovat Jan Valenta, který se drží na světové špičce BMX jezdců a je i organizátorem této akce. Jan Valenta je trojnásobný mistr světa a jediný účastník světových závodů Dew tour a X Games z ČR ve Freestylu BMX.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací