Pondělí 30. listopad 2020
Svátek má Ondřej

Teplice - S musery Adamem Kajumi, Naty Hrychovou a Adélkou Zouharovou se opět můžete potkat v Teplicích. V pátek 13. září je od 15 hodin potkáte před OC Galerie.

V rámci akce Museři opět v Teplicích na vás čeká hudební a taneční vystoupení těch nejsledovanějších influencerů a youtuberů s autogramiádou na náměstí Svobody před Galerií Teplice. Dále fotokoutek, kde budete mít možnost natočit si se svým oblíbeným muserem video na Tik Tok.

Termín muser vznikl na základě hudební aplikace Musically. Aplikaci používají pravidelně i známé osobnosti ze zahraničí, jako například Bruno Mars, Justin Bieber nebo Selena Gomez. Nejde pouze o napodobování slavných zpěváků a o hry s telefonem. Většina muserů se věnuje i dalším aktivitám, jako je třeba tanec a zpěv.

Čistě sociální síť Musically, dnes už Tik Tok, funguje na bázi toho, že si na telefonu pustíte libovolnou skladbu, zapnete nahrávání videa a snažíte se o co nejzajímavější, nejvtipnější kompilaci ať už tancem, různými pohyby či otevíráním úst.

Podívejte se na naše video z této akce z loňského roku.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací