Pondělí 25. březen 2019
Svátek má Marian
Archivováno

Ústí nad Labem - Děti z ústeckého dětského domova na Severní Terase navštívila v rámci své mise Roadshow s Veronikou její patronka Veronika Kašáková. Šlo o první dětský domov z celkem plánovaných více než 140 dětských domovů, kam Veronika hodlá v rámci tohoto projektu během tří let zavítat.

 

Veronika s děvčaty z ústeckého dětského domova na Severní Terase. Foto: Olga Markuzziová

"Já jsem naprosto nadšená, neboť to byl náš pilotní výjezd a myslím si, že to dopadlo naprosto úžasně. Děcka byla také úžasná. Na ten první výjezd to nemohlo dopadnout lépe," řekla nadšeně bezprostředně po ukončení besedy s dětmi naší redakci Veronika Kašáková.

"Připadala jsem si jako jejich starší sestra. Děti hltaly každé mé slovo. Myslím si, že sem jim předala to co jsem chtěla," dodala patronka akce s tím, že by přivítala další partnery a sponzory a také by přivítala spolupráci například s dětským psychologem. Pokud chcete pomoci i vy, navštivte webové stránky roadshow www.nadaniadovednosti.cz.

Co všechno nám Veronika ještě v ústeckém dětském domově o první roadshow prozradila, zjistíte ve videorozhovoru.

VIDEOROZHOVOR:

 

Připravujeme pro vás ještě videorozhovor s dětmi z dětského domova. 

 

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací